SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Färjestadens GoIF
Fotboll
P10

Matcher
JANUARI 2024
 
21
11:00
sön
11:00    
Konstgräset
 
Färjestadens GoIF P10 - Kalmar Södra  -      
FEBRUARI 2024
 
03
14:00
lör
14:00    
Konstgräset
 
Färjestadens GoIF P10 - Kalmar FF  -      
MARS 2024
 
03
09:45
sön
09:45    
Konstgräset
 
Färjestadens GoIF P10 - Lindsdals IF  -      
03
11:15
sön
11:15    
Konstgräset
 
Färjestadens GoIF P10 - Oskarshamns AIK  -      
 
10
12:30
sön
12:30    
Övrigt
 
Nybro IF - Färjestadens GoIF P10  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Gårdby konstgräsplan
 
Mörbylånga Goif - Färjestadens GoIF P10  -      
APRIL 2024
 
07
12:30
sön
12:30    
Arena Oskarshamn
 
Rödsle BK - Färjestadens GoIF P10  -      
 
13
14:00
lör
14:00    
Gårdby
 
Färjestadens GoIF P10 - Kalmar FF  -      
14
13:00
sön
13:00    
Gårdby
 
Färjestadens GoIF P10 - IFK Borgholm   -      
 
27
11:00
lör
11:00    
Södra Utmarken 1, Kalmar
Kalmar Södra IF 1 - Färjestadens GOIF   -      
28
11:00
sön
11:00    
Bergavik IP 1, Kalmar
IFK Berga - Färjestadens GOIF  -      
MAJ 2024
 
01
11:00
ons
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - IFK Berga 2  -      
04
11:00
lör
11:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Oskarshamns AIK   -      
 
07
19:00
tis
19:00    
Fjölebro IP 2, Lindsdal
Lindsdals IF - Färjestadens GOIF   -      
 
15
19:00
ons
19:00    
Gasten IP 1, Kalmar
Kalmar FF - Färjestadens GOIF  -      
18
11:00
lör
11:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Högsby IK  -      
19
11:00
sön
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Rockneby IK 9-m  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - IFK Oskarshamn  -      
26
11:00
sön
11:00    
Fruskogsvallen 1, Ljungbyholm
Södermöre komb 7-m - Färjestadens GOIF   -      
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Emmaboda IS Komb  -      
02
18:00
sön
18:00    
Victoriavallen 1, Nybro
Nybro IF - Färjestadens GOIF  -      
 
08
14:00
lör
14:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Rödsle BK 1  -      
09
sön
00:00    
Tallhöjdens IP, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Ospecificerat lag (10)  -      
 
12
18:30
ons
18:30    
Södra Utmarken 2, Kalmar
Kalmar Södra IF - Färjestadens GOIF  -      
15
10:00
lör
10:00    
Björkvallen 1, Norra Kvinneby
RMIF/SSG/FGOIF - Färjestadens GOIF   -      
 
18
18:00
tis
18:00    
Tallhöjdens IP 3, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Lindsdals IF 1  -      
19
18:00
ons
18:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Kalmar Södra IF 2  -      
 
28
18:00
fre
18:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - IFK Berga  -      
30
11:00
sön
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Kalmar Södra IF 1  -      
AUGUSTI 2024
 
10
11:00
lör
11:00    
Bergavik IP 1, Kalmar
IFK Berga 2 - Färjestadens GOIF   -      
11
17:00
sön
17:00    
Ernemar IP 1, Oskarshamn
Oskarshamns AIK - Färjestadens GOIF  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Kalmar FF  -      
18
11:00
sön
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Lindsdals IF  -      
 
24
11:00
lör
11:00    
Sparbanksvallen 1, Högsby
Högsby IK - Färjestadens GOIF  -      
25
sön
00:00    
Dampevallen, Rockneby
Rockneby IK 9-m - Färjestadens GOIF   -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Kikebo 1, Oskarshamn
IFK Oskarshamn - Färjestadens GOIF  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:00
sön
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Södermöre komb 7-m  -      
 
05
19:00
tor
19:00    
Emmaboda IP 1
Emmaboda IS Komb - Färjestadens GOIF   -      
08
14:00
sön
14:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Nybro IF  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Fredriksbergs IP 2, Oskarshamn
Rödsle BK 1 - Färjestadens GOIF  -      
15
sön
00:00    
Övrigt
Ospecificerat lag (10) - Färjestadens GOIF   -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Tallhöjdens IP 1, Färjestaden
Färjestadens GOIF - RMIF/SSG/FGOIF   -      
22
11:00
sön
11:00    
Tallhöjdens IP 2, Färjestaden
Färjestadens GOIF - Kalmar Södra IF  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Fjölebro IP 2, Lindsdal
Lindsdals IF 1 - Färjestadens GOIF  -      
28
11:00
lör
11:00    
Södra Utmarken 2, Kalmar
Kalmar Södra IF 2 - Färjestadens GOIF   -      
 
Våra sponsorer